Prezydent ogłosił nabór na dwa wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Łomży. Chodzi o inspektora nadzoru ds. inwestycji drogowych w Wydziale Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych oraz podinspektora w tej samej jednostce.
Inspektor nadzoru ds. inwestycji drogowych musi posiadać m.in. wykształcenie wyższe techniczne o kierunku drogownictwo lub budownictwo, minimum 3 lata stażu pracy, w tym co najmniej 2 lata pracy na stanowisku bezpośrednio związanym z przygotowaniem i realizacją inwestycji drogowych, a także znać stosowne przepisy. Wśród niezbędnych wymogów jest też biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy i internet), kosztorysowania i obsługi oprogramowania takiego jak KosztKD i Norma. Inspektor musi prowadzić całokształt spraw związanych z realizacją budownictwa miejskiego głównie w branży drogowej, w tym współfinansowanych z funduszy UE.
Podinspektor musi posiadać wykształcenie wyższe - preferowane techniczne i minimum 2 lata stażu pracy. Koniecznie musi znać procedury dot. opracowywania projektów, przygotowywania wniosków o dofinansowanie, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z UE i budżetu państwa, zasady funkcjonowania funduszy strukturalnych oraz posiadać umiejętność interpretacji przepisów prawa wspólnotowego i krajowego w zakresie funduszy pomocowych.
Zakres głównych zadań wykonywanych na powyższych stanowiskach oraz szczegółowe wymogi konieczne do spełnienia przez kandydatów znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łomży.