Reklama

Wakacje, znów będą wakacje... [VIDEO]

01/09/2014 16:36

Dzisiaj w łomżyńskich szkołach po dwóch miesiącach wakacji wybrzmiał pierwszy dzwonek. Od jutra z powrotem szkolne korytarze wypełnią rozmowy uczniów. Spytaliśmy licealistów z Łomży jak minęły im wakacje oraz o ich plany na rok szkolny.

Dla większości był to czas odpoczynku i wyjazdów. Wszyscy z nową energią wracają do nauki.

- Wakacje spędziłam bardzo spontanicznie i tak mi się podobało, że było fajnie. Byłam nad morzem, na mazurach, u rodziny. Ogólnie bardzo fajnie – mówi jedna z licealistek.

Plan na ten rok jest jeden – zacząć się uczyć i osiągnąć jak najlepsze wyniki. Niektórzy na koniec klasy, inni na maturze. My trzymamy kciuki za wytrwałość, a wakacje wrócą już za niecały rok.

;

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości