Dzisiaj w łomżyńskich szkołach po dwóch miesiącach wakacji wybrzmiał pierwszy dzwonek. Od jutra z powrotem szkolne korytarze wypełnią rozmowy uczniów. Spytaliśmy licealistów z Łomży jak minęły im wakacje oraz o ich plany na rok szkolny.
Dla większości był to czas odpoczynku i wyjazdów. Wszyscy z nową energią wracają do nauki.
- Wakacje spędziłam bardzo spontanicznie i tak mi się podobało, że było fajnie. Byłam nad morzem, na mazurach, u rodziny. Ogólnie bardzo fajnie – mówi jedna z licealistek.
Plan na ten rok jest jeden – zacząć się uczyć i osiągnąć jak najlepsze wyniki. Niektórzy na koniec klasy, inni na maturze. My trzymamy kciuki za wytrwałość, a wakacje wrócą już za niecały rok.
;