Reklama

Walkower w lidze ŁKS-u! Wkrótcer przyjadą do Łomży

Kuriozalna sytuacja w III lidze. Przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikowały wynik spotkania GKS-u Bełchatów z Olimpią Elbląg.

Na boisku "Brunatni" wygrali 3:1, jednak po kilku dniach punkty przyznano zespołowi z Elbląga. Dlaczego? Przez trzy minuty w zespole gospodarzy na murawie brakowało jednego zawodnika o statusie młodzieżowca. 

Po tym spotkaniu zespół z Bełchatowa znalazł się w strefie spadkowej. Z kolei Olimpia awansowała na jedenaste miejsce. GKS nie załamał się wpadką i we wczorajszej kolejce wygrał 1:0 na boisku GKS-u Wikielec. Jedynego gola w 82 minucie zdobył Natan Wisiński.

Bełchatowianie wkrótce przyjadą do Łomży. Mecz z ŁKS-em zaplanowany został na 16 maja na godz. 19:26. Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem oraz ograniczoną liczbę dostępnych wejściówek bilety są dostępne wyłącznie w przedsprzedaży on-line. W przypadku wyprzedania całej puli biletów w przedsprzedaży kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne! Więcej informacji w TYM MIEJSCU.

Reklama

https://lks.lomza.pl/wydarzenia/lks-lomza-gks-belchatow/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości