Reklama

Wcześniejszych wyborów nie będzie

21/12/2010 07:38

Nie będzie wcześniejszych wyborów parlamentarnych na wiosnę. Nie zgadza się na to premier Donald Tusk - donosi "Nasz Dziennik"

Gazeta pisze, iż Platforma Obywatelska nie ma takiej siły, by przeforsowaćw Sejmie uchwałę w tej sprawie. Tusk jest zdania, że rządowi uda się co najmniej do 2012 roku uniknąć problemów z rosnącym długiem publicznym, ca więc PO nie musi spieszyć się z wyborami.

Jeszcze do niedawna premier Tusk był gorącym zwolennikiem wcześniejszych wyborów parlamentarnych. Uważał, że głosowanie, a tym samym tworzenie nowego rządu powinno się odbyć jeszcze przed objęciem prezydencji Polski w Unii Europejskiej (1 lipca 2011 r.). Teraz jednak ten argument już zniknął z wypowiedzi premiera, podnosi go za to lider SLD Grzegorz Napieralski - zauważa "Nasz Dziennik" w dzisiejszej publikacji.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości