Reklama

Wędkarze rywalizowali w Nowogrodzie [FOTO]

08/06/2022 15:21

W Nowogrodzie odbyły się coroczne Wojewódzkie Zawody Wędkarskie na rzece Narew. Zorganizowało je Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu.

W imprezie wzięło udział 22 zawodników.

  • 1. miejsce zdobył Waldemar Nurkowski -  3,285 kg ryb,
  • 2. miejsce zajął Karol Wiśniewski - 2,985 kg ryb, w tym największa ryba zawodów (kleń) o wadze 2,975 kg,
  • 3. miejsce zajął Zbigniew Dziekoński - 1,430 kg ryb

"Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów oraz uczestnikom za zdyscyplinowanie i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy za rok!" - informuje Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu

zdj. gmina Nowogród 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości