W Nowogrodzie odbyły się coroczne Wojewódzkie Zawody Wędkarskie na rzece Narew. Zorganizowało je Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu.
W imprezie wzięło udział 22 zawodników.
"Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów oraz uczestnikom za zdyscyplinowanie i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy za rok!" - informuje Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu
zdj. gmina Nowogród