O godzinie 10:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży rozpoczął się Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Basket Cup 2023". Pierwszy mecz rozegrały zawodniczki z UKS 4 Łomża z drużyną UKS Białołęka.
W ten weekend w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży odbywa się Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Basket Cup 2023". Na szkolnym boisku będziemy mogli zobaczyć umiejętności sportowe takich klubów jak: UKS 4 Łomża, UKS Jedynka Marki, UKS Białołęka, AS Mrągowo, Wawerians Warszawa, Team Sparta, UKS Nenufar 5 Ełk, UKS BAT Kartuzy, UKS Basket Ósemka Wejherowo, Iskra Konstantynów.
- Drużyn jest naprawdę dużo. Jest to 10 zespołów z całej Polski. Myślę, że na tym turnieju nasze zawodniczki zaprezentują się z bardzo dobrej strony. Są bardzo dobrze przygotowane, pracowaliśmy na to wiele lat - to jest praca 7., 8. lat (...) Trzymam kciuki za zespół. Wiem, że jest bardzo dobrze przygotowany i jest świadomy swoich umiejętności - mówi trener UKS 4 Łomża i dyrektor SP nr 4 w Łomży - Marcin Piotrowski.
Reklama
Wydarzenie finansowane jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Łomża 2023, a także objęte patronatem przez prezydenta Łomży - Mariusza Chrzanowskiego.