Reklama

Weekendowy sukces żaków z ŁKSu

21/01/2011 10:04

W sobotę w Knyszynie odbył się turniej halowy najmłodszych piłkarzy, w którym wziął udział łomżyński zespół żaków ŁKS Łomża, prowadzony przez Artura Nadolnego.

Nagrody wręczał  Tomasz Frankowski, gwiazda polskiej ekstraklasy.

Nasz najmłodszy zespół osiągnął sukces zajmując III miejsce. Zwyciężył zespół BSP Jagiellonia.
Wielkim przeżyciem dla naszych sportowców był fakt wręczania nagród turnieju przez gwiazdę polskiej piłki – Tomasza Frankowskiego z białostockiej Jagiellonii.

Zdaniem trenerów drużyn biorących udział w turnieju zespół ŁKSu zrobił widoczne postępy w porównaniu z mijającym rokiem.

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. BSP JAGIELLONIA II Białystok
2. MOSiR WARMIA Grajewo

3. ŁKS Łomża

4. BSP JAGIELLONIA I Białystok
5. MOSP JAGIELLONIA Białystok
6. DĄB Dąbrowa Białostocka
7. UKS RONA 03 Ełk
8. PODLASIAKKnyszyn

Reklama

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i opiekunom zespołu ! Mamy nadzieję, że tak udanie rozpoczęty rok będzie obfitował w sukcesy zawodników naszego łomżyńskiego klubu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości