Reklama

Wenger: Chcemy widowiska na trybunach i na boisku

Meczem ze Stomilem Olsztyn gracze ŁKS-u Łomża zakończą rundę jesienną.

Biało-czerwoni marzą o kolejnym zwycięstwie. W sobotę o godz. 19:26 zespół Marcina Płuski rozpocznie bój ze spadkowiczem z II ligi. - Przed nami święto piłki w Łomży. To spotkanie, na który lokalna społeczność czeka cały sezon, a Ci starsi kibice 16 lat - mówi Kamil Wenger.

32-latek przyznaje, że zespół jest gotowy na bój. - Zrobimy wszystko, aby ten mecz był nie tylko wspaniałym widowiskiem na trybunach, ale również na boisku - dodaje.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości