Liceum o profilu dziennikarskim, technikum turystyki wiejskiej i technikum przetwórstwa mlecznego- to trzy nowe kierunki kształcenia, jakie od września chce wprowadzić Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Szkołę „od kuchni” można było zobaczyć podczas dnia otwartego, możną ją też odwiedzić wirtualnie, oglądając zabawny i oryginalny film autorstwa Kamila Brzostowskiego.
Część funkcjonujących w Wecie klas profilowanych od lat nie może narzekać na brak chętnych. Technik weterynarii, technik technologii żywności, technik architektury krajobrazu, technik agrobiznesu- to prawdziwe hity.
Podczas dnia otwartego stanowiska tych właśnie klas cieszyły się ogromnym zainteresowaniem gimnazjalistów, którzy odwiedzili szkołę. Równie mocno przyszłych uczniów szkoły ponadgimnazjalnej zainteresowało technikum żywienia i usług gastronomicznych.
- Uczniowie zaprezentowali pokaz musztry kelnerskiej oraz carvingu, czyli rzeźbienia warzyw i owoców. W ramach tego kierunku zaaranżowano świąteczne stoły i sporządzono różne potrawy, którymi częstowano gimnazjalistów. Przy okazji Dni Otwartych w Wecie odbyło się również Święto Zdrowej Żywności w ramach projektu „Ćwiczenie czyni mistrza”. Dwunastu uczniów kształcących się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych przygotowało potrawy dla dbających o zdrowie- wylicza Magdalena Budziszewska z Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.
Weta pochwaliła się też swoimi planami na przyszłość. Od września szkoła planuje uruchomić bezpłatne liceum dziennikarskie, jedyne w Łomży technikum turystyki wiejskiej i technikum przetwórstwa mleczarskiego.
Dzień otwarty stał się okazją do zaprezentowania krótkiego filmu promującego szkołę. Za jego powstanie odpowiada Kamil Brzostowski, współpracujący na co dzień z TVP Białystok. Obraz od dwóch tygodni bije prawdziwe rekordy oglądalności wśród młodzieży łomżyńskich szkół.