Reklama

Wicemistrzowie województwa z Piątnicy. Tarnacki: To efekt ogromnej pracy i charakteru

Wielki sukces młodych lekkoatletów z Piątnicy. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy wywalczyli tytuł wicemistrzów województwa podczas Finału Wojewódzkiego Ligi Lekkoatletycznej młodzieży klas VII-VIII, który odbył się 15 maja w Białymstoku.

W zawodach rywalizowały 12-osobowe reprezentacje szkół z całego województwa. Każda drużyna wystawiała zawodników w czterech blokach konkurencji – biegach krótkich, biegach długich, rzutach i skokach oraz w sztafecie 4 x 100 metrów. O końcowej klasyfikacji decydowała suma wyników osiągniętych przez zawodników we wszystkich konkurencjach.

Reprezentanci Piątnicy pokazali ogromną wolę walki, determinację i świetne przygotowanie. Dzięki równym występom w poszczególnych konkurencjach stanęli na drugim stopniu podium, zdobywając srebrne medale i tytuł wicemistrzów województwa.

Reklama

- Jestem niezwykle dumny ze swoich podopiecznych. Włożyli w te zawody mnóstwo pracy, serca i zaangażowania. Pokazali charakter oraz prawdziwego ducha drużyny. To ogromny sukces całej ekipy i piękna nagroda za wiele miesięcy treningów - podkreśla trener Maciej Tarnacki.

Szkołę z Piątnicy reprezentowali: Nikodem Milewski, Wojciech Jurzak, Mateusz Chmielewski, Aleksander Kaczyński, Bartosz Dobkowski, Jeremi Kukla, Krystian Staniszewski, Rafał Mrozek, Franciszek Żochowski, Maciej Sierocki, Adam Kowalewski oraz Dawid Wojewoda.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości