Mirosława Kluczek, zastępca prezydenta Łomży ds. edukacji, kultury i sportu, ma złotą i srebrną biżuterię wartą 20 tys. złotych. Beniamin Dobosz, wiceprezydent ds. gospodarczych, jest właścielem trzech domów o wartości ponad miliona złotych. Wiceprezydenci Łomży opublikowali właśnie swoje pierwsze oświadczenia majątkowe.
Mirosława Kluczek ma 15 tys. zł i 100 dolarów oszczędności. Nie posiada domu ani mieszkania, a jedynie zabudowaną działke o powierzchni 558 m kw. Jej wartość wyceniła na 330 tys. złotych.
W użytkowaniu wieczystym ma też pawilon handlowy o wartości 140 tys. zł, a wspólnie z mężem prawo do własności połowy działki gruntowej, warte 20 tys. złotych.
W ramach pracy zawodowej, Kluczek zarobiła w 2010 roku. 31.255zł. Wiceprezydent dostaje także emeryturę. Jej wysokość za ub. rok to 25.171zł. Dodatkowe dochody osiągnęła też z najmu- 6tys. złotych.
W swoim oświadczeniu majątkowym Mirosława Kluczek podaje, że ma samochód wart 12 tys. zł (opel astra z 1998 roku) oraz biżuterię złotą i srebrną, wartą 20 tys. złotych.
Znacznie zamożniejszy jest wiceprezydent ds. gospodarki, Beniamin Dobosz. Wiceprezydent ma na swoim koncie 71 tys. zł oszczędności i papiery wartościowe na sumę 2 tys. zł.
Jest też właścicielem drzech domów: pierwszy, o powierzchni 278m kw. jest wart 550 tys. zł, kolejny, 150-metrowy został wyceniony na 280 tys. zł, a dom 160-metrowy -na równe 200 tys. zł.
Dobosz ma też działkę budowlaną wartą 150 tys. zł.
W 2010 rok wiceprezydent zarobił blisko 215 tys. zł. Na dochody te złożyła się umowa o pracę, umowa o dzieło i dochody z wynajmu.
Dobosz ma wspólnie z żoną dwa samochody- toyotę avensis z 2004r., wartą 40 tys. zł i 3-letnią mazdę 2, wyceniona na 38,4 tys.zł.
Wiceprezydent jest także współkredytobiorcą kredytu mieszkaniowego na kwotę 331 tys. zł.