Reklama

Wieczór kolęd w Muzeum Przyrody w Drozdowie [FOTO]

24/01/2018 09:24

„Bogu na chwałę, Maryi w darze" – taki miał tytuł tegoroczny wieczór kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Jeziorku. Wieczór rodzinny z natury, wzruszający w odczuciu, bynajmniej nie pechowy, choć trzynasty z kolei.

Choć "Wieczór kolęd" zorganizowany został już po raz trzynasty, to można w tym przypadku mówić o małym jubileuszu, ponieważ po raz dziesiąty odbył się w siedzibie Muzeum Przyrody w Drozdowie z chórem „Szkolne Słowiki" pod opieką artystyczną Beaty Sejnowskiej-Runo, dyrektora Szkoły. Kolędnikom życzymy, aby w przyszłości również nie zabrakło im ciekawych pomysłów na tę piękną tradycję!

Jak w poprzednich latach goście i wykonawcy tworzyli międzypokoleniową wspólnotę: od najmłodszych przedszkolaków, poprzez dzieci, młodzież i rodziców, aż po szacowne babcie i szacownych dziadków. Byli to mieszkańcy Drozdowa, Jeziorka, Łomży i okolic. Tradycyjnie nie zabrakło życzeń, które nawzajem sobie składano.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości