Reklama

Wieczór spędź przed telewizorem. Debiut łomżyniaka na ekranie.

11/03/2014 12:45

Film „Obcy” debiutującego w roli reżysera, łomżyniaka Piotra Domalewskiego pokaże dziś TVP Kultura. Na film warto zaczekać. Obrazy nagrywane były niedaleko Łomży, sama etiuda zostawia zaś miejsce do przemyśleń.

„Obcy” to adaptacja książki austriackiego pisarza Roberta Musila.

31-letni reżyser akcję przeniósł pod Łomżę- zdjęcia nagrywane były w Kramkowie, pod Wizną i na promie w Wierciszewie w sierpniu 2012 roku.

Obcy, który przyjeżdża do wsi, której mieszkańcy dzierżawią grunty po dawnym PGR, budzi zaciekawienie i lęk.

Piotr Domalewski jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralnej w Krakowie, jest studentem reżyserii Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Reklama

31-latek ma za sobą występy w znanych produkcjach. Na deskach teatralnych występował m.in. w „Upiorze w operze” i „Zmierzchu Bogów”. Grał także w serialach „Barwy szczęścia”, „Czas honoru” i filmie „80 milionów”.

Udany debiut reżyserski młodego łomżyniaka będzie można zobaczyć na antenie TVP Kultura. "Obcy" zostanie wyświetlony dziś o godz. 23.40 i w poniedziałek, 17. marca o godz. 2.50.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości