Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza na spektakl kabaretowo-muzyczny „Jak w przedwojennym kabarecie” w wykonaniu artystów Teatru Żydowskiego w Warszawie.
- To wyjątkowa podróż do złotej ery polskiego kabaretu – świata błyskotliwego humoru, inteligentnej satyry, nastrojowej piosenki żydowskiej oraz pięknej tradycji przedwojennej estrady. W programie znajdą się klasyczne skecze, monologi i utwory muzyczne autorstwa wybitnych twórców dwudziestolecia międzywojennego, m.in. Julian Tuwim oraz Antoni Słonimski- pisza organizatorzy.
Spektakl w wykonaniu znakomitych artystów Teatru Żydowskiego to gwarancja wysokiego poziomu artystycznego oraz wieczoru pełnego eleganckiej, inteligentnej rozrywki.
Spektakl odbędzie się w sobotę, 14 marca o godzinie 18:00 w Sali Kameralnej Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży.
Bilety:
