Reklama

Wieczorne zderzenie na drodze do Nowogrodu. Kobieta była pijana [FOTO]

02/05/2019 09:03

Wczoraj (1.05) po godz. 21:00 na Drodze Wojewódzkiej nr 645 doszło do zderzenia dwóch osobówek. Interweniować musieli strażacy. Kierująca renault była pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło pomiędzy Nowogrodem a Mątwicą. 

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, kierująca renault wykonała manewr zawracania w nieoświeltonym miejscu na DW 645, doprowadziła do zderzenia z jadącym audi, po czym wysiadła z pojazdu i oddaliła się z miejsca zdarzenia. Zatrzymano ją w okolicy stacji paliw. Przeprowadzone badanie wykazało obecność około 1,78 promila alkoholu w jej organizmie. Kierująca straciła prawo jazdy i będzie odpowiadała przed sądem. 

- Minionej doby policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 18 sprawców przestępstw, w tym 6 nietrzeźwych kierowców. Na podlaskich drogach nie doszło do wypadku drogowego. Policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych. Funkcjonariusze interweniowali 367 razy - informuje Edyta Wilczyńska z KWP w Białymstoku.  

Reklama

fot. OSP Nowogród

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości