Reklama

Wielkie święto najmłodszych sportowców. FOTORELACJA!

05/02/2011 15:57

Dzisiaj na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9  rozegrany został turniej piłki halowej zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży w ramach akcji "Ferie na sportowo".

Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach: dziewczęta, chłopcy młodsi oraz chłopcy starsi.

W grupie dziewcząt zwycieżył zespół Łomża Łomżyczka I prowadzony przez Henryka Pestkę.

Tabela końcowa - dziewczęta:
1. Łomża Łomżyczka I
2. Łomża Łomżyczka II
3. SP 4.

Najwięcej zespołów rywalizowało w grupie - chłopcy młodsi (roczniki 1997-2001), tu najlepszą drużynę tworzyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 4, trenowani przez Marcina Piotrowskiego.

Tabela końcowa - chłopcy młodsi:
1. SP4 I
2. Ełkesiaki
3. Barceloniaki
4. ŁKS III
5. Rickersi
6. Królewscy
7. Galacticos
8. SP4 II
9. ŁKS I
10 ŁKS II

 
Tabela końcowa - chłopcy starsi (rocznik 1992-1996):
1. FC Albatros
2. ODS Łomża
3. Katalończycy
4. FC Łomża
5. Korkotrampki

Reklama

W podziękowaniu za uczestnictwo w turnieju wszystkim zawodnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy sportowego ducha walki!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości