Reklama

Wiktoria Ciochanowska Miss Podlasia Nastolatek 2015!

29/05/2015 12:37

Koronę najpiękniejszej nastolatki oraz tytuł Miss Podlasia Nastolatek 2015 przywiozła do Łomży 15-letnia Wiktoria Ciochanowska, uczennica drugiej klasy Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży. Jedenastoosobowe Jury, podczas wczorajszej uroczystej gali finałowej w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku uznało, że to łomżynianka zasługuje na miano najpiękniejszej. Gratulujemy!

- To ja namówiłam córkę do udziału w tym konkursie - nie ukrywa mama Wiktorii, Anna Ciochanowska.

Jak mówi, chodziło raczej o to, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka, zdobyć nowe doświadczenia, przeżyć być może przygodę życia. Ani mama, ani córka nie nastawiały się na zwycięstwo, dlatego tym bardziej przyjemna musiała być chwila ogłoszenia werdyktu.

- Byłam zaskoczona, bo przecież w konkursie było tyle ładnych dziewcząt - przyznaje Wiktoria zapytana o reakcję na wieść, że to na jej głowę trafi za chwilę korona.

Reklama

Znajomi zdążyli już z gratulacjami, na razie telefonicznymi, bo Wiktoria zmęczona po wczorajszej gali dostała dziś od mamy dzień wolnego od szkoły. Pojawi się tam jednak w poniedziałek.

- Mam nadzieję, że nie będzie za dużo zazdrośników - śmieje się. - A jeśli już to podejdą do tego pozytywnie - dodaje.

Miss nie chwaliła się specjalnie w szkole, że bierze udział w takim konkursie, dlatego dla niektórych wiadomość o jej sukcesie może być zaskoczeniem. Choć właściwie, jak widać na zdjęciu, nie powinno!

Reklama

Jako uczestniczce konkursu Miss Podlasia Wiktorii przybyła dość znaczna ilość obowiązków. Oprócz tych związanych z nauką w szkole, z których przecież nikt jej nie zwolnił, doszły męczące i czasochłonne przygotowania do gali finałowej.

- Poradziła sobie z tym wszystkim doskonale. Każdą wolną chwilę poświęcała na naukę, by udział w konkursie w jak najmniejszym stopniu miał wpływ na szkołę. To mądra dziewczyna i wie, co jest ważne w życiu - chwali córkę pani Anna.

Zwycięstwo w konkursie Miss Podlasia otworzyło Wiktorii Ciochanowskiej drogę do udziału w wyborach Miss Polski Nastolatek 2015, które na szczęście, jak podkreśla mama laureatki, mają odbywać się w okresie wakacji. Będzie więc dużo łatwiej. My już dziś zaczynamy ściskać kciuki za najpiękniejszą nastolatkę w Łomży i regionie licząc na to, że okaże się też najpiękniejszą w Polsce.

Reklama

- A przy okazji zbierze jeszcze więcej doświadczenia - podkreśla mama.

Wiktoria natomiast liczy po cichu, że nieco łaskawiej będą teraz patrzeć na nią nauczyciele, ale cicho sza! Głośno nigdy tego nie powie...

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości