Najlepsi zawodnicy z całego kraju staną do walki o tytuł Mistrza Polski Federacji Breaking. Impreza już 15 października w Hali Kultury w Łomży.
- Impreza, którą organizujemy to podsumowanie ligi tanecznej, która trwa od kilku miesięcy i miała swoje przystanki w różnych częściach Polski tj.; Kętrzyn, Zielona Góra, Bielawa, Krynica Górska oraz Warszawa. Po wielu tanecznych bitwach pasjonaci brakingu spotkają się na łomżyńskiej gali finałowej, gdzie stoczą rozstrzygający pojedynek - zapowiada Marek Kisiel z BKStep.- Breaking już za 3 lata będzie miał swój debiut na Igrzyskach Olimpijskich. Ze swojej strony, my jako organizatorzy chcielibyśmy zapewnić wszystkim zawodnikom jak najlepsze możliwości rozwoju i wsparcia, aby po solidnie przepracowanych latach mogli godnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej - dodaje Marek Kisiel.
Wydarzenie odbędzie się 15 października w Hali Kultury w Łomży, w godz. 14-21.