Reklama

Wjechał prosto w drzewo. Jechał za szybko? [FOTO]

13/03/2014 10:06

Młody kierowca hondy accord rozbił się na drzewie. Do wypadku doszło po godz. 10.00 na drodze między Łomżą a miejscowością Gać.

Kierowca hondy accord na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych jechał droga nr 679 między Łomżą a Gacią.

Nagle, z nieustalonych przyczyny, mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Wjechał prosto w drzewo. Niewykluczone, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze. To wąska jezdnia, drzewa rosną wzdłuż niej w oddaleniu kilku metrów.

Kierowca, mieszkaniec Lutostani w powiecie łomżyńskim, został zabrany do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości