Reklama

Wjechał w barierki. Kolejny zdarzenie na nowym moście! [FOTO]

18/11/2018 15:44

Kierowca mercedesa na ul. Sikorskiego tuż przed wjazdem na most Hubala zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w barierki. Wszystko wskazuje na to, że dostał ataku epilepsji. Kierowca trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.

Ze wstępnych informacji wynika, ze kierowca jechał ulicą Sikorskiego w kierunku Piątnicy. W wyniku prawdopodobnie ataku epilepsji w sposób niekontrolowany gwałtownie zjechał na lewy pasu ruchu i uderzył w bariery energochłonne.

Kierowca mercedesa został zabrany do szpitala. Jak ustaliliśmy jechał z dwójką pasażerów, im jednak nic się nie stało.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości