Kierowca mercedesa na ul. Sikorskiego tuż przed wjazdem na most Hubala zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w barierki. Wszystko wskazuje na to, że dostał ataku epilepsji. Kierowca trafił do łomżyńskiego szpitala.
Do zdarzenia doszło około godziny 16.
Ze wstępnych informacji wynika, ze kierowca jechał ulicą Sikorskiego w kierunku Piątnicy. W wyniku prawdopodobnie ataku epilepsji w sposób niekontrolowany gwałtownie zjechał na lewy pasu ruchu i uderzył w bariery energochłonne.
Kierowca mercedesa został zabrany do szpitala. Jak ustaliliśmy jechał z dwójką pasażerów, im jednak nic się nie stało.