Kierująca toyotą avensis wpadła w poślizg i wjechała w bramę ogrodzenia. Do zdarzenia doszło dziś rano na ul. Czarnockiej w Piątnicy. Kobieta została odwieziona do szpitala.
Do wypadku doszło na śliskiej nawierzchni. Kierująca toyotą avensis, jadąc w kierunku Czarnocina, wpadła w poślizg i wjechała w kamienne ogrodzenie.
W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do łomżyńskiego szpitala.