Reklama

Wjechała w ogrodzenie [FOTO]

09/02/2019 08:32

Kierująca toyotą avensis wpadła w poślizg i wjechała w bramę ogrodzenia. Do zdarzenia doszło dziś rano na ul. Czarnockiej w Piątnicy. Kobieta została odwieziona do szpitala.

Do wypadku doszło na śliskiej nawierzchni. Kierująca toyotą avensis, jadąc w kierunku Czarnocina, wpadła w poślizg i wjechała w kamienne ogrodzenie.

W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości