Reklama

Włamywał się do piwnic. Kradł wszystko, co znalazł.

31/03/2014 08:11

32-letni łomżyniak nie miał żadnych preferencji. Kiedy udało mu się już włamać do piwnicy, zabierał z niej wszystko, co w jego oczach przedstawiało jakąkolwiek wartość: i rower, i gąsior z winem.

Zanim został zatrzymany, mężczyzna zdążył włamać się do trzech piwnic. Wszystkie mieszczą się w jednym bloku na terenie miasta.

Kiedy udało mu się zniszczyć kłódki i wejść do środka, zabierał wszystko, co wpadło mu w oczy: rower, elementy kuchenki elektrycznej, fotel bujany, patelnię grillową, a nawet... gąsior z domowym winem. Choć kradzieże wydają się drobne, poszkodowani właściciele swoje straty wycenili łącznie na blisko 5 tysięcy złotych.

- Do kradzieży dochodziło w czerwcu ubiegłego roku. Teraz, po ustaleniach policjantów, 32-letni mieszkaniec Łomży został zatrzymany- podaje Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Reklama

Za włamania i kradzieże będzie odpowiadał przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości