Reklama

Wójt Przytuł zrezygnował "wg sumienia"

10/02/2011 10:02

Radni jednogłośnie przyjęli rezygnację wójta Przytuł, Rafała Demby, ze stanowiska. Na specjalnie zwołanej w tym celu sesji rady gminy, Demby złożył swój mandat, twierdząc, że nie jest pod wpływem żadnych sił ani układów.

Demby w uzasadnieniu swojej decyzji dodał, że postępuje zgodnie ze swoim sumieniem. Nie wdawał się w szczegółowe tłumaczenia. Gminą Przytuły na razie kieruje sekretarz gminy. Teraz, zgodnie z prawem, wojewoda podlaski Maciej Żywno będzie musiał wystąpić o wyznaczenie osoby pełniącej obowiązki wójta. Przedterminowe wybory w gminie Przytuły odbędą się w terminie do 90 dni od wygaszenia mandatu wójta.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama