120 tysięcy złotych otrzyma Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży na zapewnienie bezpiecznego wypoczynku nad Narwią.
WOPR dalej będzie dbał o bezpieczeństwo łomżynian, którzy wypoczywają nad Narwią dzięki dotacji od naszego miasta.
Miasto Łomża ogłosiła wyniki otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych w sferze turystyki i rekreacji w 2025 roku. Zwycięzcą okazało się Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży.
Na zadanie pt. „Zapewnienie bezpiecznego wypoczynku nad Narwią- prewencyjne patrole wodne rzeki w granicach administracyjnych Miasta Łomża w 2025 roku” otrzymało 120 tysięcy złotych.