Reklama

Worek medali zawodników Fight Club Łomża [FOTO]

17/05/2021 07:15

Łącznie 26 pojedynków stoczyli zawodnicy łomżyńskiego Fight Clubu, którzy wzięli udział w Pucharze Polski 2021 ALMMA. 16 z nich udało się wygrać.

Medale do Łomży przywieźli:

  • Zuzanna Jablonska kat Junior 57kg
  • Dominika Steczkowska OFS 66kg
  • Kacper Kowalczyk kat Junior 77kg
  • Krystian Kowalczyk kat OFS 61kg
  • Norbert Sakowski kat PK 77kg
  • Lepicki Bartłomiej PK 70kg
  • Karol Konopka kadet 66kg

Witkowski Mateusz, po dwóch wygranych, w trzeciej walce odpadł z turnieju. Po dobrym początku walki z turnieju odpadł również Konrad Jasionek.

- Wystawiliśmy dużo zawodników, a to dlatego, że mamy kogo wystawiać. Nie sztuką jest zabrać 9 zawodników, sztuką jest wystawić 9 zawodników, którzy dadzą rewelacyjne walki, a przy tym przywiozą 7 medali. Możecie być siebie dumni wszyscy - przekazuje Damian Zorczykowski z Fight Club Łomża

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości