Łącznie 26 pojedynków stoczyli zawodnicy łomżyńskiego Fight Clubu, którzy wzięli udział w Pucharze Polski 2021 ALMMA. 16 z nich udało się wygrać.
Medale do Łomży przywieźli:
Witkowski Mateusz, po dwóch wygranych, w trzeciej walce odpadł z turnieju. Po dobrym początku walki z turnieju odpadł również Konrad Jasionek.
- Wystawiliśmy dużo zawodników, a to dlatego, że mamy kogo wystawiać. Nie sztuką jest zabrać 9 zawodników, sztuką jest wystawić 9 zawodników, którzy dadzą rewelacyjne walki, a przy tym przywiozą 7 medali. Możecie być siebie dumni wszyscy - przekazuje Damian Zorczykowski z Fight Club Łomża
fot. nadesłane