Strażacy jechali do pożaru, gdy na skrzyżowaniu zderzyli się z samochodem osobowym. W wyniku uderzenia wóz strażacki wjechał w budynek mieszkalny. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.
Do nietypowego zdarzenia doszło dzisiaj (15.05) w Sokółce. Według wstępnych ustaleń jadący do akcji pojazd straży pożarnej wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie, po czym zderzył się ze skodą felicią, a następnie uderzył w stojący przy drodze dom. Kierowca skody prawdopodobnie nie widział jadącego wozu.
W samochodzie strażackim jechało trzech mundurowych. Wszyscy odnieśli obrażenia. Przytomni zostali zabrani do szpitala. Obrażenia odniósł też kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z ciężarówką.
W budynku, w który uderzył wóz znajdował się mężczyzna. Według informacji medialnych, nie odniósł on żadnych obrażeń. Na szczęście przebywał w innym pomieszczeniu. Samochód pożarniczy wbił się w konstrukcję domu. Do akcji konieczne było ściągnięcie dodatkowych sił.