Reklama

Wpadka 59-letniego złomiarza

06/05/2015 11:55

Łomżyńscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elementów ogrodzenia i katalizatora samochodowego. 59 – letni mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie, o kradzieży elementów zdemontowanego ogrodzenia i części samochodowej z terenu jednej z łomżyńskich firm. Było to w miniony poniedziałek. Na wskazane miejsce pojechali policjanci. Tam zgłaszający oświadczył, że przy zakładzie widziany był kilkakrotnie starszy mężczyzna i podał jego przybliżony rysopis.

Swoje straty oszacował na około 700 złotych. Policjanci po sprawdzeniu terenu przyległego do miejsca zdarzenia napotkali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi podanemu przez pokrzywdzonego. Mężczyzną tym okazał się 59–letni mieszkaniec Łomży, trudniący się „skupowaniem" złomu.

Reklama

Zatrzymany tłumaczył się tym, iż myślał, że skoro ogrodzenie jest zdemontowane to znaczy, ze nie jest już nikomu potrzebne. 59–latek rzeczy wyniesione z terenu zakładu sprzedał.

Mężczyzna noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań, a wczoraj usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości