Reklama

Wybrano nowego komendanta Straży Miejskiej w Łomży

09/10/2019 12:46

Paweł Żebrowski z Ostrołęki został wybrany nowym komendantem Straży Miejskiej w Łomży. Do drugiego konkursu na to stanowisko zgłosiło się pięciu kandydatów, trzech z nich przystąpiło do rozmowy kwalifikacyjnej.

Paweł Żebrowski ukończył Wyższą Szkołę Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie na Wydziale Administracji i Zarządzania na kierunku administracja uzyskując tytuł licencjata. Od przeszło 20 lat jest zatrudniony w Straży Miejskiej w Ostrołęce – aktualnie na stanowisku Starszego Inspektora Straży Miejskiej. Był członkiem Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, organizował i prowadził zajęcia profilaktyczne dla dzieci i młodzieży. Jest również czynnym instruktorem Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości