Reklama

Wybuch w domu przy ul. Sikorskiego w Łomży [FOTO]

15/03/2024 11:29

Dzisiaj przed godz. 10.00 doszło do wybuchu w domu jednorodzinnym przy ul. Sikorskiego w Łomży. Incydent ten miał miejsce na poddaszu, w pokojach gościnnych do wynajęcia. Policja prowadzi dochodzenie.

- W budynku przebywało 12 osób, które zostały ewakuowane. Centrum Zarządzania Kryzysowego podstawiło im autobus. Nikomu nic się nie stało. Starszej pani pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy medycznej na miejscu – mówi Arkadiusz Obrycki, p.o. komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Policja prowadzi dochodzenie, które ustali przyczynę wybuchu. Został wezwany nadzór budowlany. W budynku uszkodzone zostało m.in. okno i poszycie dachu.

Ulica Sikorskiego przy poszkodowanym domu jest zablokowana (jedna nitka).

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/03/2024 11:35
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości