Reklama

Wygoda: Scania wbiła się w opla. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

31/05/2019 12:43

W rejonie skrzyżowania ulic Łomżyńskiej i Leśnej, przy przejściu dla pieszych, ciężarówka zderzyła się z oplem corsa. Do zdarzenia doszło w Wygodzie około godz. 12:00. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby. Jedna osoba pojechała do szpitala.

Do zderzenia  doszło w Wygodzie na ul. Łomżyńskiej, będącej częścią Drogi Krajowej nr 63, w rejonie skrzyżowania z ulicą Leśną. Scania wbiła się w tył małej osobówki. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego zabrał jedną poszkodowaną osobę do szpitala. 

Auta zjechały z jezdni na pobocze. Nie występują tam utrudnienia w ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości