W rejonie skrzyżowania ulic Łomżyńskiej i Leśnej, przy przejściu dla pieszych, ciężarówka zderzyła się z oplem corsa. Do zdarzenia doszło w Wygodzie około godz. 12:00. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby. Jedna osoba pojechała do szpitala.
Do zderzenia doszło w Wygodzie na ul. Łomżyńskiej, będącej częścią Drogi Krajowej nr 63, w rejonie skrzyżowania z ulicą Leśną. Scania wbiła się w tył małej osobówki. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego zabrał jedną poszkodowaną osobę do szpitala.
Auta zjechały z jezdni na pobocze. Nie występują tam utrudnienia w ruchu.