Władze miasta zapraszają mieszkańców Łomży na spotkanie dotyczące prowadzonych prac archeologicznych w ramach projektu pn. "Projekt Kultura – kontynuacja rewitalizacji Starego Rynku w Łomży".
Celem spotkania będzie zapoznanie się z postępem prac archeologicznych oraz dyskusja na temat wyeksponowania najcenniejszych reliktów w późniejszej płycie Starego Rynku.
Spotkanie odbędzie się w dniu 27 lipca 2020 r. o godz. 13.00 w sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży przy ul. Senatorskiej 13.
Przypomnijmy, że wykopaliska archeologiczne na Starym Rynku oglądał w ostatnim czasie wicepremier oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, który zadeklarował wsparcie działań zmierzających do wyeksponowania odkryć.