W jadącego ul. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego, volkswagena golfa uderzyła mazda. Obie osobówki wylądowały na słupach oświetlenia ulicznego.
Do zdarzenia doszło dziś tuż po południu.
Groźna kolizja miała miejsce przy niedziałającej sygnalizacji świetlnej. W jadącego ul. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego (droga podporządkowana), volkswagena golfa uderzyła mazda. W wyniku mocnego zderzenia obie osobówki wylądowały na słupach oświetlenia ulicznego.
Na szczęście kierowcy vw golfa i kierującej mazdą nic się nie stało. W tej chwili na skrzyżowaniu pracują służby ratownicze. Ruch jest utrudniony.