Reklama

Wynajął mieszkanie, by hodować marihuanę

30/06/2014 08:56

Osiem roślin konopi indyjskich znaleźli w mieszkaniu 24-letniego mężczyzny policjanci z łomżyńskiej komendy. 24-latek przyjechał do Łomży z Grajewa. Tu wynajął mieszkanie i założył hodowlę.

Oprócz roślin odkrytych w mieszkaniu mężczyzny, policjanci znaleźli też gotowe narkotyki, pochodzące prawdopodobnie z własnej produkcji.

- W sumie przy 24-latku znaleziono osiem gramów suszu roślinnego- mówi Urszula Brulińska z zespołu komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Młody grajewianin usłyszał dwa zarzuty: uprawy konopi i posiadania narkotyków. Czeka go rozprawa przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama