Co najmniej dwie osoby trafiły do szpitala w Łomży po zderzeniu dwóch aut osobowych na ul. Sikorskiego. Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 20.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kia, wyjeżdżając z ul. Rybaki wymusiła pierwszeństwo na fiacie, jadącym ul. Sikorskiego w stronę mostu Hubala. W wyniku zderzenia co najmniej dwie osoby trafiły do łomżyńskiego szpitala.
Na miejscu pracuje policja i ustala okoliczności zdarzenia.