Reklama

Wypadek aut na Sikorskiego [FOTO]

25/04/2019 20:42

Co najmniej dwie osoby trafiły do szpitala w Łomży po zderzeniu dwóch aut osobowych na ul. Sikorskiego. Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 20.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kia, wyjeżdżając z ul. Rybaki wymusiła pierwszeństwo na fiacie, jadącym ul. Sikorskiego w stronę mostu Hubala. W wyniku zderzenia co najmniej dwie osoby trafiły do łomżyńskiego szpitala.

Na miejscu pracuje policja i ustala okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości