Przed godziną 21. doszło do wypadku na ul. Zawadzkiej w Łomży. Przy centrum handlowym motocyklista zderzył się samochodem osobowym, którym kierowała kobieta. Mężczyzna trafił do łomżyńskiego szpitala.
Jak relacjonuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą jadąc od strony Ronda Solidarności skręcała w lewo na stację paliw. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym motorem. Motocyklista rozbił swoją maszynę o tylni bok toyoty. Z obrażeniami ciała trafił do łomżyńskiego szpitala.
W tej chwili na miejscu pracują policyjni technicy. Ruch na tym odcinku drogi w stronę Ronda Solidarności odbywa się przez teren stacji paliw.