Motocyklista i jego pasażerka trafili do szpitala w Łomży. To wynik wypadku motocykla, który na ul. Browarnej w Łomży wyprzedzał suv-a.
Do zdarzenia doszło około godziny 16.30.
Według wstępnych ustaleń, młody motocyklista na linii ciągłej zaczął wyprzedzać hondę crv. Kierowca suv-a w tym czasie podjął manewr skrętu w lewo, chcąc wjechać na pobliską posesję. Yamaha najpierw uderzyła z bok hondy, po czym odbiła się i z impetem wbiła się w słup oświetlenia ulicznego. Poszkodowani to motocyklista i jego 24- letnia pasażerka. Oboje trafili do łomżyńskiego szpitala.
Policja na miejscu wyjaśnia okoliczności jego wypadku.