Z nieustalonych dotąd przyczyn osobowe volvo wypadło z wysokiego nasypu Drogi Wojewódzkiej nr 645. Auto najprawdopodobniej dachowało i zatrzymało się dopiero w polu. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.
Do zdarzenia doszło przed godz. 10:00 na DW nr 645 pomiędzy Łomżą a Nowogrodem, tuż za Kupiskami. Samochód z nieustalonych dotąd przyczyn spadł z wysokiego nasypu, po czym dachował. Rozbite volvo ostatecznie znalazło się na boku, pomiędzy rosnącym obok drogi zbożem.
Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Trzy osoby podróżujące osobówką zostały przewiezione do szpitala.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.