Reklama

Wypadek na drodze Łomża - Zambrów: Kobieta w ciąży w szpitalu [FOTO]

18/01/2024 10:40

Dziś przed godziną 10:00 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 63, na odcinku między miejscowościami Podgórze a Wygoda. Kierująca samochodem marki mazda straciła kontrolę nad pojazdem na śliskiej nawierzchni, co doprowadziło do wyjechania auta z drogi i uderzenia w nasyp.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta w zaawansowanej ciąży. Natychmiast po wypadku, kobieta została przewieziona do szpitala w Łomży. 

Według wstępnych informacji kluczowym czynnikiem zdarzenia mogła być śliska nawierzchnia drogi. 

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza w warunkach utrudnionych przez niekorzystne warunki pogodowe. To zdarzenie jest przypomnieniem, jak ważne jest dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości