Na wysokości skrętu do miejscowości Boguszyce doszło do zderzenia peugeota z ciężarowym volvo. Policja kieruje ruchem, ale utrudnienia są bardzo duże. Prawdopodobny sprawca, który trafił po wypadku do szpitala, jechał bez uprawnień.
Do zdarzenia doszło na prowadzącej do Śniadowa Drodze Wojewódzkiej nr 677, na wysokości skrętu do miejscowości Boguszyce.
Jak przekazuje asp . Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku, według wstępnych ustaleń kierowca peugeota nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na remontowanym odcinku drogi na czerwonym świetle. Wtedy doszło do zderzenia z ciężarowym volvo.
Kierowcy okazali się trzeźwi. Co ciekawe, prawdopodobny sprawca zdarzenia, czyli kierowca peugeota, jechał bez uprawnień. Mężczyzna trafił do szpitala.
Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.