Reklama

Wypadek na przejeździe kolejowym. Samochód rozerwało na strzępy

16/05/2019 10:13

19-latek prawdopodobnie zignorował znak stop, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym pociągiem. Kierowana przez niego toyota została rozerwana. Młodzieniec trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (15.05) po południu na terenie gminy Goworowo w powiecie ostrołęckim. Siła uderzenia była na tyle duża, że z osobowej toyoty kierowanej przez nastolatka zostało niewiele.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący toyotą 19 - letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc od strony miejscowości Czernie w kierunku Goworowa w Wólce Brzezińskiej na przejeździe kolejowym nie zastosował się do znaku stop w wyniku czego doszło do zderzenia z pociągiem relacji Tłuszcz – Ostrołęka. - informuje ostrołęcka policja.

Reklama

19-latek został zabrany do szpitala, pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Maszynista pociągu był trzeźwy, przewoził około 15 pasażerów. Żaden z nich nie doznał obrażeń.

fot. www.moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości