Do groźnego w skutkach potrącenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Zawadzkiej w Łomży.
Przechodzącą przez przejście kobietę potrąciła kierująca oplem. Jadąca lewym pasem nie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, mimo że na prawym pasie na przechodniów oczekiwał kierowca innego auta.
W wyniku potrącenia kobieta została zabrana do szpitala.
Ruch na tym odcinku drogi jest utrudniony. Na miejscu pracują policyjni technicy.