Reklama

Wypadek na przejściu dla pieszych. Kobieta w szpitalu! [FOTO]

30/06/2021 18:55

Do groźnego w skutkach potrącenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Zawadzkiej w Łomży.

Przechodzącą przez przejście kobietę potrąciła kierująca oplem. Jadąca lewym pasem nie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, mimo że na prawym pasie na przechodniów oczekiwał kierowca innego auta. 

W wyniku potrącenia kobieta została zabrana do szpitala.

Ruch na tym odcinku drogi jest utrudniony. Na miejscu pracują policyjni technicy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości