Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa audi. Samochody zderzyły się. Jedna osoba została zabrana na badania, a na miejscu zdarzenia cały czas pracują służby ratunkowe, więc kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Około godz. 15:00 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Spokojnej w Łomży zderzyły się dwie osobówki. Z pierwszych informacji wynika, że osoba kierująca peugeotem (jechała ul. Wojska Polskiego w kierunku Ostrołęki), skręcając w ul. Spokojną, nie ustąpiła pierwszeństwa osobie kierującej audi poruszającej się ul. Wojska Polskiego w kierunku centrum Łomży.
Jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Występują utrudnienia w ruchu.