Reklama

Wypadek na trasie Jedwabne – Przytuły. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

20/05/2019 19:29

Dwie osoby, w tym jedna w stanie ciężkim, trafiły do szpitala po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 668 Jedwabne – Przytuły. W miejscowości Przytuły – Kolonia osobowa honda wypadła z drogi, uderzyła w drzewo i dachowała. Auto jest całkowicie roztrzaskane.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 18 na prostym odcinku drogi.

Kierowca hondy civic jadąc od strony Przytuł stracił panowanie nad autem. Auto wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i dachowało.

Dwóch mężczyzn, w tym jeden w stanie ciężkim, trafiło do szpitala w Łomży. Strażacy przeczesują okoliczny teren, gdyż zachodzi podejrzenie, że autem mogła podróżować trzecia osoba.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości