Reklama

Wypadek przy wyjeździe ze szpitala [FOTO]

15/07/2019 07:51

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku dwóch samochodów osobowych na Al. Piłsudskiego. Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 7, przy wyjeździe z łomżyńskiej placówki medycznej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen wyjeżdżając ze szpitala nie ustąpił pierwszeństwa skodzie poruszającej się Al. Piłsudskiego. W wyniku zderzenia pasażerka skody została przewieziona do szpitala.

W tej chwili na miejscu pracują policjanci ustalając okoliczności zdarzenia. Kierowcy jadący tym odcinkiem ulicy Al. Piłsudskiego muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości