Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku dwóch samochodów osobowych na Al. Piłsudskiego. Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 7, przy wyjeździe z łomżyńskiej placówki medycznej.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen wyjeżdżając ze szpitala nie ustąpił pierwszeństwa skodzie poruszającej się Al. Piłsudskiego. W wyniku zderzenia pasażerka skody została przewieziona do szpitala.
W tej chwili na miejscu pracują policjanci ustalając okoliczności zdarzenia. Kierowcy jadący tym odcinkiem ulicy Al. Piłsudskiego muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.