Reklama

Zmarł kierowca szkolnego autobusu, który dziś miał wypadek na drodze wojewódzkiej nr 671

09/05/2025 12:36

Chwile grozy przeżyły dzisiaj rano dzieci podróżujące autobusem do szkoły w miejscowości Kobylin Borzymy. Ich pojazd zderzył się z busem na drodze między Sokołami a Jeżewem. Kierowca autobusu został zabrany do szpitala, gdzie niestety zmarł.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 8:00 na drodze między Sokołami a Jeżewem. Autobus przewożący dzieci do szkoły zderzył się z busem w okolicach miejscowości Pszczółczyn i wypadł z drogi. Najprawdopodobniej kierowca autobusu zasłabł za kierownicą.

Z pierwszych informacji przekazanych przez policję wynika, że żadne z dzieci podróżujących autobusem nie odniosło obrażeń. Pojazdem podróżowało 15 dzieci w wieku od 7 do 15, a także opiekunka. 

Droga w tej chwili jest zablokowana.

Dzieci jechały do szkoły w miejscowości Kobylin-Borzymy.

Reklama

Kierowca autobusu został przetransportowany do szpitala, gdzie niestety zmarł.

PKS Nowa wydała w związku z tym komunikat.
 

Z głębokim smutkiem informuję o śmierci 61-letniego kierowcy autobusu PKS Nova, który przez 38 lat z oddaniem i odpowiedzialnością służył naszym pasażerom. Był nie tylko doświadczonym pracownikiem, ale także człowiekiem, który swoją postawą i zaangażowaniem współtworzył historię podlaskiego przewoźnika.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

PKS Nova zapewni wsparcie psychologiczne dzieciom, które uczestniczyły w wypadku. W poniedziałek organizujemy spotkanie z psychologiem w szkole podstawowej. Na pomoc i pełne wsparcie może liczyć rodzina zmarłego kierowcy. 

Reklama

Z miejsca wypadku zabraliśmy już autobus, by droga była w pełni bezpieczna.

 Olga Marszałek, rzecznik PKS Nova

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/05/2025 14:15
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości