Przed godz. 21:00 służby otrzymały informację o wypadku drogowym, który miał miejsce na DK61 w Górkach-Sypniewo. Według naszych informacji kierująca osobówką została przewieziona do szpitala.
Do zdarzenia doszło przed godz. 21:00 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Górki-Sypniewo (gm. Piątnica). W wypadku brał udział osobowy volkswagen polo oraz ciężarówka. Według naszych informacji kierująca osobówką została przewieziona do szpitala.
Na miejscu zjawiła się jeszcze straż pożarna oraz policja, która ustali dokładne okoliczności zdarzenia.