Reklama

Wypadek w Kisielnicy. Osiem osób w szpitalu [VIDEO i FOTO]

17/08/2018 23:37

Osiem osób, w tym troje dzieci trafiło do szpitala po wypadku w Kisielnicy. Przed północą zderzyły się tu czołowo dwa auta osobowe. Według naszych informacji hospitalizacji wymagało trzech Ormian i pięciu pasażerów z Niemiec.

Do wypadku doszło przed godziną 23. na trasie między Kisielnicą a Górkami Sypniewo.

Kierujący jaguarem podczas wyprzedzania zderzył się czołowo w fordem. W wypadku odniosło rany 8. osób  w tym troje dzieci. Najbardziej w wyniku wypadku ucierpiała kobieta w ciąży, którą trzeba było wycinać z rozbitego auta.

Wszyscy ranni, w tym bardzo poważnie zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości