Osiem osób, w tym troje dzieci trafiło do szpitala po wypadku w Kisielnicy. Przed północą zderzyły się tu czołowo dwa auta osobowe. Według naszych informacji hospitalizacji wymagało trzech Ormian i pięciu pasażerów z Niemiec.
Do wypadku doszło przed godziną 23. na trasie między Kisielnicą a Górkami Sypniewo.
Kierujący jaguarem podczas wyprzedzania zderzył się czołowo w fordem. W wypadku odniosło rany 8. osób w tym troje dzieci. Najbardziej w wyniku wypadku ucierpiała kobieta w ciąży, którą trzeba było wycinać z rozbitego auta.
Wszyscy ranni, w tym bardzo poważnie zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala.