Kobieta podróżująca audi została zabrana do szpitala po wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Jedwabieńskiej z Drogą Wojewódzką nr 668.
Do zdarzenia doszło około godz. 7:30.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca audi a3, jadąc od strony Piątnicy, rozpoczęła manewr skrętu w lewo w kierunku Jedwabnego i wymusiła pierwszeństwo pojazdowi marki kia, który poruszał się od strony Wizny.
Kobieta jadąca audi została przewieziona do szpitala, podróżowała sama. W południowokoreańskim samochodzie jechało czterech mężczyzn. Najprawdopodobniej nic im się nie stało.