Reklama

Wypadek w Piątnicy. Kobieta w szpitalu [FOTO]

14/05/2019 08:17

Kobieta podróżująca audi została zabrana do szpitala po wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Jedwabieńskiej z Drogą Wojewódzką nr 668.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:30.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca audi a3, jadąc od strony Piątnicy, rozpoczęła manewr skrętu w lewo w kierunku Jedwabnego i wymusiła pierwszeństwo pojazdowi marki kia, który poruszał się od strony Wizny. 

Kobieta jadąca audi została przewieziona do szpitala, podróżowała sama. W południowokoreańskim samochodzie jechało czterech mężczyzn. Najprawdopodobniej nic im się nie stało.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości