Reklama

W Łomży wzrosną opłaty cmentarne

12/02/2025 12:59

O stopę inflacji podniesiono wszystkie opłaty cmentarne i grabarskie w Łomży. Jest to spowodowane ogólnym wzrostem kosztów pracy i materiałów.

Zastępca Prezydenta Miasta Łomży, Piotr Serdyński 6 lutego podpisał zarządzenie o podniesieniu opłat cmentarnych i grabarskich w naszym mieście. Spowodowane jest to wzrostem ogólnych cen, a także kosztów, które musi ponosić Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. 

- Podwyżka wiąże się z kosztami. To jest cennik z 2022 roku. Koszty wynagrodzenia poszły do góry, podobnie koszty zakupów, a największym kosztem jest wywozu odpadów - zdradził powody podwyżek Marek Borawski, kierownik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży dodając, że prawie wszystkie opłaty cmentarne i grabarskie zostały podniesione o stopę inflacji.

Reklama

Opłaty wzrosną o około 11 procent. Zarządzenie wejdzie w życie 20 lutego.

Poniżej przedstawiamy nowy wykaz cen.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/02/2025 13:22
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości