W dniach 14-16 maja br. rozegrany zostanie w Łomży Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w kategorii młodziczka. Wiemy już, z kim zmierzą się dziewczęta z "Czwórki"
Turniej zostanie rozegrany w dniach 14-16 maja br. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. Każdego dnia odbędą się dwa mecze. Drużyny będa grać w systemie każdy z każdym.
Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w kategorii młodziczka zmierzy się z trzema zespołami: UKS Ostrów Wielkopolski, UKS Brzeg i WSTK Wschowa. Spotkania rozgrywane przez drużynę dziewcząt z UKS 4 Łomża będą transmitowane w lokalnych mediach oraz mediach społecznościowych. Szczegółowy harmonogram turnieju już wkrótce.
Organizatorem turnieju jest Polski Związek Koszykówki. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomża.
fot. UKS 4 Łomża