Reklama

Z kim zmierzy się UKS 4 Łomża w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski?

07/05/2021 07:25

W dniach 14-16 maja br. rozegrany zostanie w Łomży Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w kategorii młodziczka. Wiemy już, z kim zmierzą się dziewczęta z "Czwórki"  

Turniej zostanie rozegrany w  dniach  14-16 maja br. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. Każdego dnia odbędą się dwa mecze. Drużyny będa grać w systemie każdy z każdym. 

Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w kategorii młodziczka zmierzy się z trzema zespołami:  UKS Ostrów Wielkopolski, UKS Brzeg i WSTK Wschowa. Spotkania rozgrywane przez drużynę dziewcząt z UKS 4 Łomża będą transmitowane w lokalnych mediach oraz mediach społecznościowych. Szczegółowy harmonogram turnieju już wkrótce.

Reklama

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Koszykówki. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomża. 

fot. UKS 4 Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości